1-700-700-629

מאמרים מקצועיים

בנושאי הכשרה מקצועית וקורסים מקצועיים

לימודי מקצוע מעשיים ב-6 חודשים     לחיילים משוחררים הלימודים ע"ח הפיקדון
  תגבור ותרגול עד להצלחה מלאה     הצעות עבודה בחברות מובילות כבר במהלך הקורס!
30/07/2012
שיטת לימוד מקצוע תוך 6 חודשים מאוד פופולארית בקרב חיילים משוחררים, מובטלים ומחוסרי עבודה, בעלי מקצוע וטכנאים המעוניינים לבצע השתלמות או הסבה מקצועית, אקדמאים שלא מוצאים עבודה ומעוניינים לבצע הסבה מקצועית ולהתחיל לעבוד מיד ובקרב כל מי שחפץ למצוא תחומי עניין חדשים ומעניינים.
קרא עוד
31/07/2012
בשל ההתפתחויות הבלתי פוסקות בתחומים טכנולוגיים שונים, הבינו חברות השירות שעל מנת להעניק מענה מקיף ואיכותי ללקוחותיהם, עליהם לגייס לשורותיהם טכנאים מקצועיים ומוסמכים – בעלי ידע נרחב בטיפול בתקלות שונות, יכולת איתור תקלות מהירה ומציאת פתרונות מדויקים וארוכי טווח לשלל בעיות.
קרא עוד
31/07/2012
עובדי המכללה כתבו לנו מדוע לדעתם כדאי ללמוד במכללת אין-ליין ללימודי מקצוע
קרא עוד
31/07/2012
מהרגע הראשון להקמתה חרתה מכללת אין-ליין ללימודי מקצוע והכשרה מקצועית על דגלה שוויון הזדמנויות מלא לנשים וגברים המעוניינים ללמוד מקצוע טכני באופן מקצועי, יסודי ומהיר. במסגרת גישה זו מכללת אין-ליין פותחת את שעריה ומזמינה את כל המעוניינות בלימודי מקצוע לנשים להיכנס לאחד מתוך שלל הקורסים המוצעים במכללה ולגלות בעצמכן עד כמה לימודי מקצוע טכני לנשים במכללת אין-ליין יכולה להיות הדבר הנכון ביותר לעשות.
קרא עוד
31/07/2012
רבים מאתנו סיימו את הלימודים התיכוניים בהישגים לא משביעי רצון, בין אם כתוצאה מהזנחת הלימודים בשנותינו הצעירות או כתוצאה מקשיים אמיתיים שהם נתקלנו במהלך לימודינו. בחלוף השנים אנו מגלים שהישגים אלו מעכבים אותנו מהתפתחות עסקית וכלכלית ומגבילים אותנו מהמשך לימודים שיעניקו לנו יכולת השתכרות נאה.
קרא עוד
31/07/2012
נכון, אתה עומד ללמוד מקצוע טכני מבוקש ובעוד 6 חודשים תוכל להשתלב בשוק העבודה, כדאי שתדע, בוגרי המכללה המצטיינים זכאים להצטרף לקורס הכשרת מדריכים במחיר מסובסד (מלגת לימוד 75%). קורס להכשרת מדריכים הנו מסלול לימוד ייחודי למכללת אין ליין ומטרתו להכשיר בוגרים מצטיינים לתפקידי הדרכה ומנהיגות במוסדות לימוד ובארגונים.
קרא עוד
31/07/2012
העתקת מקום מגורים אינה דבר פשוט ואחד האתגרים הגדולים ביותר הטמונים במעבר מהסוג הזה הוא מציאת עבודה. המשק הישראלי הוא משק תחרותי מאד ובכדי לסייע לכל העולים החדשים המתקשים במציאת עבודה או רכישת מקצוע מכללת אין-ליין מציעה לימודים באמצעות מלגת זכאות של משרד הקליטה הכוללים הסבה והכשרה מקצועית.
קרא עוד
31/07/2012
בעולם התעסוקתי של ימינו פיטורים מהעבודה הוא נושא די שכיח. על פי נתוני הדו"ח של לשכת העבודה הארצית מעל למיליון איש מצאו עצמם מחוסרי עבודה השנה. בצדק או שלא בצדק אלפי אנשים נפלטים משוק העבודה כל חודש ונאלצים להתמודד מחדש עם כל תהליך חיפוש העבודה בשוק תחרותי למדי.
קרא עוד
31/07/2012
מה הוא אותו קורס המקנה לך ידע מעשי, כזה שיכשיר אותך היישר לעבר המשרה הבאה שלך? לאחרונה ניתן לראות יותר ויותר קורסים המכונים "קורסי עבודה" כאלה שבאמצעותם ובתוך פרק זמן קצר תקבל מקצוע איכותי ומבוקש ותוכל להשתלב באחד מהארגונים המובילים בשוק. במאמר הבא, מיפינו עבורך את קורסי העבודה הנחשבים ביותר.
קרא עוד
31/07/2012
אם גם אתם חולמים להתמקצע בתחום מבוקש ולא ממש יודעים כיצד עושים זאת, המאמר הבא יגלה לכם צעד אחר צעד, מהם הקורסים המקצועיים החמים ביותר בשוק שיסייעו לכם להשתלב במשרות איכותיות ביותר בשוק העבודה
קרא עוד
חייג עכשיו 1-700-700-629 או צור קשר!  וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה
 
חייג עכשיו
1-700-700-629
או צור קשר!
וקבל הכוונה מקצועית
מיועץ לימודים מומחה