1-700-700-629

מאמרים מקצועיים

בנושאי הכשרה מקצועית וקורסים מקצועיים

לימודי מקצוע מעשיים ב-6 חודשים     לחיילים משוחררים הלימודים ע"ח הפיקדון
  תגבור ותרגול עד להצלחה מלאה     הצעות עבודה בחברות מובילות כבר במהלך הקורס!
31/07/2012
כל מי שסיים לאחרונה תואר ראשון ומנסה להשתלב בשוק העבודה וודאי יעיד כי התחושה העיקרית שלו היא שהתואר לבדו אינו מספיק. למרות שמשרות רבות היום דורשות תואר ראשון כתנאי הכרחי בקבלה לעבודה, יותר ויותר מועמדים מעידים כי הם אינם מרגישים שיש להם מקצוע מוגדר ביד.
קרא עוד
02/08/2012
בשנים האחרונות נוטות חברות רבות בישראל ובעולם, לתת עדיפות לטכנאים בעלי הסמכה טכנולוגית רחבה ועדכנית על פני טכנאים ותיקים אך לא מעודכנים בתהליכיו של העידן המודרני. הסיבה לכך נעוצה במכלול רחב של גורמים אותם נסקור כעת.
קרא עוד
26/02/2015
תחום האינסטלציה בישראל נמצא בעלייה מתמדת מידי שנה, והאינסטלטור הוא אחד מבעלי המקצוע המבוקשים והנדרשים ביותר. מה מושך אנשים לעבוד בתחום זה?
קרא עוד
10/12/2014
מכללת אין-ליין מביאה אל תלמידיה את החידושים האחרונים בכל תחום לימוד במכללה. תלמידי קורס מיגון ואבטחה יכירו השנה מקרוב את מערכות חברת Paradox המובילות את תחום המיגון והאבטחה, אשר השיקה לאחרונה כוכב עולה בתחום הגילוי והפריצה!
קרא עוד
30/07/2012
מכללת אין-ליין, המכללה המובילה בישראל ללימודי מקצוע, להסבה מקצועית וללימודי הכשרה מקצועית פותחת את שעריה לכל המעוניינים לשפר את מעמדם המקצועי בכדי לחדור למעגל העבודה בישראל ולבצע שינוי מקצועי משמעותי לעתיד טוב יותר.
קרא עוד
30/07/2012
הגשמתם את החלום שלכם ושל ההורים וסיימתם את לימודי התואר הראשון בהצלחה תוך יציאה לשוק העבודה בישראל. רבים מביניכם יגלו מהר מאוד ששוק העבודה התחרותי או המקצוע המיוחל אינו בדיוק פסגת החלומות ומהר מאוד יתבהר לכם שהעבודה והמשרה החלומית לא בדיוק בשבילכם.
קרא עוד
19/11/2014
המציאות היום בענף הסלולר בישראל, הוא שיש יותר מכשירים מאזרחים. בכל שנה כמות המכשירים הנמכרת עולה, ומעל 70% מהמכשירים הנמכרים הינם סמארטפונים. ההתמכרות למכשיר הסלולרי לא מאפשרת לנו להעביר יום אחד בלי המכשיר שלנו. ומי יציל אותנו אם המכשיר יתקלקל?
קרא עוד
10/09/2012
האתגרים העסקיים העומדים בפני הארגון המודרני, מחייבים אותו בתכנון, הקמה וניהול תהליכי רכש ולוגיסטיקה מערכתיים ומתקדמים וניהול כולל של שרשרת האספקה. העוסקים בתחום נושאים באחריות ניהולית וארגונית ונדרשים מהם ידע בתחום, הכרות מעמיקה עם מסגרת התהליכים בתחום הרכש והלוגיסטיקה, ותובנות בתחומים משלימים הנושקים למקצועות הניהול והתפעול כגון מערכות מידע ו-ERP, ניהול פרויקטים, שיפור ביצועים, תקצוב ובקרה.
קרא עוד
12/07/2012
אחת הסיבות שהופכות את שירותיו של טכנאי מיזוג למבוקשים כל כך היא כמובן ההתחממות הגלובלית, שגורמת לכל קיץ להיות נורא מקודמו ומכריחה את כולנו לחפש מחסה מתחת למזגן. במדינה חמה כמו ישראל כמעט ולא ניתן להסתדר בקיץ ללא מזגן, ומדי שנה נמכרים אלפי מזגנים חדשים.
קרא עוד
חייג עכשיו 1-700-700-629 או צור קשר!  וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה
 
חייג עכשיו
1-700-700-629
או צור קשר!
וקבל הכוונה מקצועית
מיועץ לימודים מומחה