שיתופי פעולה

שיתופי פעולה של המכללה עם גופים שונים לטובת הסטודנט

"פימא" - מוצרי מיגון ואבטחה

המכללה עובדת בשיתוף עם חברת "פימא" בבניית תוכניות לימוד עדכניות לקורס מיגון ואבטחה. התלמידים לומדים להפעיל ולהתקין את הרכזות המתקדמות של החברה. כמו כן, חברת "פימא" מספקת לתלמידים חומרי למידה וציוד מתקדם למשך הקורס.

עורב - מערכות מיגון ואבטחה

מכללת אין-ליין מקיימת שיתוף פעולה פורה עם חברת עורב. החברה מעמידה ידע וציוד מתקדם לטובת התלמידים בקורסי אבטחה ומיגון. במהלך הקורס התלמידים לומדים ומתרגלים תוך שימוש ברכזות וציוד מתקדם של חברת "עורב".

דובין שלמה - מכירת חלקי חילוף

"דובין שלמה" חברה העוסקת במכירת חלקי חילוף בתחום מוצרי החשמל הביתיים, מעניקה לבוגרי קורס טכנאי שירות של מכללת אין-ליין יחס מועדף ועזרה טכנית, כמנוף להצלחתם בשוק העבודה.

מועדון צרכנות הוט של הסתדרות הטכנאים וההנדסאים

מכללת אין-ליין עובדת בשיתוף עם מועדון הצרכנות של הסתדרות הטכנאים וההנדסאים. מחזיקי כרטיס המועדון נהנים מהנחות בקורסים המתקיימים במכללה. 

מיטל מוצרי קירור

מיטל מוצרי קירור, חברה העוסקת במכירת חלקי חילוף בתחום המיזוג והקירור, מעניקה לבוגרי קורס טכנאי שירות של מכללת אין-ליין יחס מועדף ועזרה טכנית, כמנוף להצלחתם בשוק העבודה.

לימודי אנגלית

הליקס, סביבת לימוד אנגלית אישית, מכילה חומרי לימוד אנגלית, קורסים ומערכת תוכנה ללימוד אנגלית המיועדים לסייע לדוברי עברית ללמוד אנגלית בקצב אישי ולפי הצרכים האישיים של כל תלמיד בנפרד. 

תמי4

תדיראן

בן-בטחון

אינטל

חייג עכשיו 1-700-700-629 או צור קשר! וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה

חייג עכשיו
1-700-700-629
או צור קשר!

וקבל הכוונה מקצועית

מיועץ לימודים מומחה

  • בוגרים מספרים בוידאו
  • בוגרים עובדים
  • חדשות המכללה
  • מאמרים
  • מכתבי תודה
צור קשר לשיחה עם נציג