חדשות המכללה

מאמרים מקצועיים

הכשרה מקצועית - מחכים לך בעבודה!

30/07/2012

חשבתם פעם מהי הדרך המהירה והאפקטיבית ביותר למציאת עבודה קבועה? במאמר הבא תוכלו לקרוא על כל הדרכים האפקטיביות ביותר למציאת עבודה קבועה באמצעות הכשרה מקצועית איכותית.

הסבה מקצועית בתקופת משבר כלכלי, הייתכן?

30/07/2012

לא פעם כשמדברים על הסבה מקצועית עולה במוחנו תמונה של אדם שנשחק במקצוע בו הוא עוסק, שחש כי מיצה עצמו בתפקיד וכי רק שינוי מהותי יהווה עבורו את המפתח להצלחה. האם כך הם פני הדברים? האם הסבה מקצועית היא פריבילגיה השמורה רק לבעלי יכולת כלכלית יציבה?

חרדים לומדים מקצוע ומשלבים לימוד תורה

30/07/2012

מכללת אין-ליין, בין המכללות הוותיקות והידועות ביותר להכשרה מקצועית בישראל כבר עשרים שנה עוסקת בהצלחה במתן הכשרה מקצועית איכותית למגוון נרחב של אוכלוסיות, ביניהן לימודי מקצוע לחרדים המעוניינים להיכנס אל שוק העבודה הישראלי מצוידים במקצוע מבוקש המאפשר להם להרחיב בצורה משמעותית את הכנסתם ובכך לשפר את איכות חייהם.

לומדים מקצוע ובונים עסק עצמאי

30/07/2012

לרבים מאתנו המושג "עסק עצמאי" נשמע כמו חלום ורוד ורחוק. לו הייתה לכם היכולת להקים עסק עצמאי בוודאי הייתם שואלים את עצמכם איזה עסק?, באיזה נושא?, מה אני מבין בעסקים, אין לי ידע מספיק בתחום מקצועי ועוד המון שאלות שבוודאי היו מרחיקות אתכם מהגשמת החלום.

לומדים מקצוע טכני תוך 6 חודשים ומייד מתחילים לעבוד ולהרוויח!

30/07/2012

שיטת לימוד מקצוע תוך 6 חודשים מאוד פופולארית בקרב חיילים משוחררים, מובטלים ומחוסרי עבודה, בעלי מקצוע וטכנאים המעוניינים לבצע השתלמות או הסבה מקצועית, אקדמאים שלא מוצאים עבודה ומעוניינים לבצע הסבה מקצועית ולהתחיל לעבוד מיד ובקרב כל מי שחפץ למצוא תחומי עניין חדשים ומעניינים.

לימודי טכנאי- חידושים בתחום

31/07/2012

בשל ההתפתחויות הבלתי פוסקות בתחומים טכנולוגיים שונים, הבינו חברות השירות שעל מנת להעניק מענה מקיף ואיכותי ללקוחותיהם, עליהם לגייס לשורותיהם טכנאים מקצועיים ומוסמכים – בעלי ידע נרחב בטיפול בתקלות שונות, יכולת איתור תקלות מהירה ומציאת פתרונות מדויקים וארוכי טווח לשלל בעיות.

לימודי מקצוע - למה באין ליין?

31/07/2012

עובדי המכללה כתבו לנו מדוע לדעתם כדאי ללמוד במכללת אין-ליין ללימודי מקצוע

לימודי מקצוע טכני- לא לגברים בלבד

31/07/2012

מהרגע הראשון להקמתה חרתה מכללת אין-ליין ללימודי מקצוע והכשרה מקצועית על דגלה שוויון הזדמנויות מלא לנשים וגברים המעוניינים ללמוד מקצוע טכני באופן מקצועי, יסודי ומהיר. במסגרת גישה זו מכללת אין-ליין פותחת את שעריה ומזמינה את כל המעוניינות בלימודי מקצוע לנשים להיכנס לאחד מתוך שלל הקורסים המוצעים במכללה ולגלות בעצמכן עד כמה לימודי מקצוע טכני לנשים במכללת אין-ליין יכולה להיות הדבר הנכון ביותר לעשות.

לימודי מקצוע- למי זה מתאים?

31/07/2012

רבים מאתנו סיימו את הלימודים התיכוניים בהישגים לא משביעי רצון, בין אם כתוצאה מהזנחת הלימודים בשנותינו הצעירות או כתוצאה מקשיים אמיתיים שהם נתקלנו במהלך לימודינו. בחלוף השנים אנו מגלים שהישגים אלו מעכבים אותנו מהתפתחות עסקית וכלכלית ומגבילים אותנו מהמשך לימודים שיעניקו לנו יכולת השתכרות נאה.

מבוגרים מצטיינים למדריכים

31/07/2012

נכון, אתה עומד ללמוד מקצוע טכני מבוקש ובעוד 6 חודשים תוכל להשתלב בשוק העבודה, כדאי שתדע, בוגרי המכללה המצטיינים זכאים להצטרף לקורס הכשרת מדריכים במחיר מסובסד (מלגת לימוד 75%). קורס להכשרת מדריכים הנו מסלול לימוד ייחודי למכללת אין ליין ומטרתו להכשיר בוגרים מצטיינים לתפקידי הדרכה ומנהיגות במוסדות לימוד ובארגונים.

חייג עכשיו 1-700-700-629 או צור קשר! וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה

חייג עכשיו
1-700-700-629
או צור קשר!

וקבל הכוונה מקצועית

מיועץ לימודים מומחה

  • בוגרים מספרים בוידאו
  • בוגרים עובדים
  • חדשות המכללה
  • מאמרים
  • מכתבי תודה
צור קשר לשיחה עם נציג