חדשות המכללה

מאמרים מקצועיים

עולים חדשים לומדים מקצוע במכללת אין ליין

31/07/2012

העתקת מקום מגורים אינה דבר פשוט ואחד האתגרים הגדולים ביותר הטמונים במעבר מהסוג הזה הוא מציאת עבודה. המשק הישראלי הוא משק תחרותי מאד ובכדי לסייע לכל העולים החדשים המתקשים במציאת עבודה או רכישת מקצוע מכללת אין-ליין מציעה לימודים באמצעות מלגת זכאות של משרד הקליטה הכוללים הסבה והכשרה מקצועית.

פיטורים מהעבודה זה לא סוף העולם

31/07/2012

בעולם התעסוקתי של ימינו פיטורים מהעבודה הוא נושא די שכיח. על פי נתוני הדו"ח של לשכת העבודה הארצית מעל למיליון איש מצאו עצמם מחוסרי עבודה השנה. בצדק או שלא בצדק אלפי אנשים נפלטים משוק העבודה כל חודש ונאלצים להתמודד מחדש עם כל תהליך חיפוש העבודה בשוק תחרותי למדי.

קורס עבודה

31/07/2012

מה הוא אותו קורס המקנה לך ידע מעשי, כזה שיכשיר אותך היישר לעבר המשרה הבאה שלך? לאחרונה ניתן לראות יותר ויותר קורסים המכונים "קורסי עבודה" כאלה שבאמצעותם ובתוך פרק זמן קצר תקבל מקצוע איכותי ומבוקש ותוכל להשתלב באחד מהארגונים המובילים בשוק. במאמר הבא, מיפינו עבורך את קורסי העבודה הנחשבים ביותר.

קורסים מקצועיים- אלו סוגים קיימים בשוק?

31/07/2012

אם גם אתם חולמים להתמקצע בתחום מבוקש ולא ממש יודעים כיצד עושים זאת, המאמר הבא יגלה לכם צעד אחר צעד, מהם הקורסים המקצועיים החמים ביותר בשוק שיסייעו לכם להשתלב במשרות איכותיות ביותר בשוק העבודה

קורסים מקצועיים- מדוע הם מומלצים?

31/07/2012

כל מי שסיים לאחרונה תואר ראשון ומנסה להשתלב בשוק העבודה וודאי יעיד כי התחושה העיקרית שלו היא שהתואר לבדו אינו מספיק. למרות שמשרות רבות היום דורשות תואר ראשון כתנאי הכרחי בקבלה לעבודה, יותר ויותר מועמדים מעידים כי הם אינם מרגישים שיש להם מקצוע מוגדר ביד.

לימודי טכנאי דוקא בעידן המודרני

02/08/2012

בשנים האחרונות נוטות חברות רבות בישראל ובעולם, לתת עדיפות לטכנאים בעלי הסמכה טכנולוגית רחבה ועדכנית על פני טכנאים ותיקים אך לא מעודכנים בתהליכיו של העידן המודרני. הסיבה לכך נעוצה במכלול רחב של גורמים אותם נסקור כעת.

תחום האינסטלציה - לא מה שחשבת !

26/02/2015

תחום האינסטלציה בישראל נמצא בעלייה מתמדת מידי שנה, והאינסטלטור הוא אחד מבעלי המקצוע המבוקשים והנדרשים ביותר. מה מושך אנשים לעבוד בתחום זה?

גילוי נאות - חידושים בתחום גלאי הפריצה

10/12/2014

מכללת אין-ליין מביאה אל תלמידיה את החידושים האחרונים בכל תחום לימוד במכללה. תלמידי קורס מיגון ואבטחה יכירו השנה מקרוב את מערכות חברת Paradox המובילות את תחום המיגון והאבטחה, אשר השיקה לאחרונה כוכב עולה בתחום הגילוי והפריצה!

הכשרה מקצועית למקצוע מבוקש!

30/07/2012

מכללת אין-ליין, המכללה המובילה בישראל ללימודי מקצוע, להסבה מקצועית וללימודי הכשרה מקצועית פותחת את שעריה לכל המעוניינים לשפר את מעמדם המקצועי בכדי לחדור למעגל העבודה בישראל ולבצע שינוי מקצועי משמעותי לעתיד טוב יותר.

הסבה מקצועית לאקדמאים

30/07/2012

הגשמתם את החלום שלכם ושל ההורים וסיימתם את לימודי התואר הראשון בהצלחה תוך יציאה לשוק העבודה בישראל. רבים מביניכם יגלו מהר מאוד ששוק העבודה התחרותי או המקצוע המיוחל אינו בדיוק פסגת החלומות ומהר מאוד יתבהר לכם שהעבודה והמשרה החלומית לא בדיוק בשבילכם.

חייג עכשיו 1-700-700-629 או צור קשר! וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה

חייג עכשיו
1-700-700-629
או צור קשר!

וקבל הכוונה מקצועית

מיועץ לימודים מומחה

  • בוגרים מספרים בוידאו
  • בוגרים עובדים
  • חדשות המכללה
  • מאמרים
  • מכתבי תודה
צור קשר לשיחה עם נציג