חדשות המכללה

מאמרים מקצועיים

דרישה רבה לעובדים מקצועיים בענף הסלולר

19/11/2014

המציאות היום בענף הסלולר בישראל, הוא שיש יותר מכשירים מאזרחים. בכל שנה כמות המכשירים הנמכרת עולה, ומעל 70% מהמכשירים הנמכרים הינם סמארטפונים. ההתמכרות למכשיר הסלולרי לא מאפשרת לנו להעביר יום אחד בלי המכשיר שלנו. ומי יציל אותנו אם המכשיר יתקלקל?

קורס רכש ולוגיסטיקה בכיר

10/09/2012

האתגרים העסקיים העומדים בפני הארגון המודרני, מחייבים אותו בתכנון, הקמה וניהול תהליכי רכש ולוגיסטיקה מערכתיים ומתקדמים וניהול כולל של שרשרת האספקה. העוסקים בתחום נושאים באחריות ניהולית וארגונית ונדרשים מהם ידע בתחום, הכרות מעמיקה עם מסגרת התהליכים בתחום הרכש והלוגיסטיקה, ותובנות בתחומים משלימים הנושקים למקצועות הניהול והתפעול כגון מערכות מידע ו-ERP, ניהול פרויקטים, שיפור ביצועים, תקצוב ובקרה.

קורס טכנאי מזגנים - הביקוש עולה

12/07/2012

אחת הסיבות שהופכות את שירותיו של טכנאי מיזוג למבוקשים כל כך היא כמובן ההתחממות הגלובלית, שגורמת לכל קיץ להיות נורא מקודמו ומכריחה את כולנו לחפש מחסה מתחת למזגן. במדינה חמה כמו ישראל כמעט ולא ניתן להסתדר בקיץ ללא מזגן, ומדי שנה נמכרים אלפי מזגנים חדשים.

קורס ניהול מחסן ממוחשב - קריירה בתחום הלוגיסטיקה

12/07/2012

בשנים האחרונות חלו מגוון רחב של התפתחויות טכנולוגיות, שהביאו בעקבותן שינויים רבים בתחום הלוגיסטיקה בכלל וניהול מחסנים בפרט. מחסנים רבים בעולם כולו עברו הרחבה מסיבית והטמעה של מערכות ממוחשבות מתקדמות לניהול מחסנים.

קורס ניהול מחסן ממוחשב - התפתחויות

12/07/2012

בעשור האחרון חלו מגוון התפתחויות טכנולוגיות פורצות דרך אשר שינו את חיינו מקצה לקצה, אולם שינויים אלו לא מבודדים למגזרים מסוימים אלא מחלחלים לכל תחום ומקצוע. כך למשל, בעקבות ההתפתחויות הטכנולוגיות השונות, נוצרה דרישה על ידי חברות גדולות להחזיק בכמויות סחורה גדולות יותר ומגוונות יותר, ולשם כך להפעיל מחסנים גדולים בצורה משמעותית מאלו אליהם נזקקו בעבר.

קורס ניהול רשתות - אתגרים, חידושים, דרישות

12/07/2012

ניהול רשתות הפך לאחד העיסוקים המבוקשים ביותר בתחום ההיי טק בשנים האחרונות, הן בקרב המעסיקים והן בקרב העובדים. עבודה בניהול רשתות זוכה להדר רב ובצדק רב, מדובר בעבודה מעניינת ומאתגרת, בסביבת עבודה דינמית ונוחה – עם תגמול כספי נאה ומגוון רחב של הטבות.

חייג עכשיו 1-700-700-629 או צור קשר! וקבל הכוונה מקצועית מיועץ לימודים מומחה

חייג עכשיו
1-700-700-629
או צור קשר!

וקבל הכוונה מקצועית

מיועץ לימודים מומחה

  • בוגרים מספרים בוידאו
  • בוגרים עובדים
  • חדשות המכללה
  • מאמרים
  • מכתבי תודה
צור קשר לשיחה עם נציג